Oświetlenie LED

 

 

Oświetlenie LED

Oszczędzaj pieniądze. Ceny rewelacyjnie niskie!!!

 

Źródła światła LED  zostały zaprojektowane by zastępować konwencjonalne lampy żarowe i wyładowcze.

Obecnie najlepszą alternatywą dla tradycyjnych źródeł światła jest oświetlenie LED. Żarówki LED oferowane przez nas sprawdzają się w każdych warunkach. Odpowiednio dobrane żarówki posłużą wiele lat.

Oferujemy żarówki dostosowane do najpopularniejszych mocowań i gwintów : E27 (duży gwint), E14 (mały gwint), Gu10, MR16, G9, G4, ES111. Mamy w ofercie również taśmy LED  białe , RGB i  WRGB

Światło led emitowane przez  diody elektroluminescencyjne typu LED  jest w pełni bezpieczne i przyjazne zdrowiu:  lampy LED nie zawierają rtęci, nie emitują lub emitują śladowe ilości promieniowania UV .

Żywotność oświetlenia LED  wynosi nawet 50.000 godzin, nie skraca jej ich częste włączanie i wyłączanie, nie potrzebują czasu na rozgrzanie się, doskonale radzą sobie pracując w bardzo niskiej temperaturze otoczenia.

Zastosowanie  diod  LED pozwala na realną, nawet dziewięciokrotną oszczędność energii elektrycznej w stosunku do wypieranych żarowych źródeł światła, oraz dwukrotną w stosunku do lamp wyładowczych.

Najpopularniejszymi produktami w naszej ofercie są: żarówki LED, taśmy LED, naświetlacze LED, lampy i oprawy LED, oświetlenie uliczne LED, zasilacze LED, akcesoria oraz osprzęt LED .

Ceny bardzo korzystne , może najtańsze w okolicy !!!!!